• −33,4%
  • Nauja
Keramzitas 8-16 mm, 30L

Keramzitas 8-16 mm, 30L

8,99 €
5,99 € Sutaupote 33,4%
Kaina nurodyta už 30 litrų pakuotę.
Kiekis
Turime
  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

KERAMZITAS yra natūralus mineralinis produktas, gaminamas iš molio. Tai yra lengvos, porėtos degto molio granulės, gaminamos molio žaliavą apdorojant itin aukštoje temperatūroje. Perdirbimui specialiai paruoštas džiovintas natūralus molis gamybos proceso metu yra smulkinamas ir deginamas, taip išgaunant reikiamos frakcijos medžiagą.

Keramzitas pasižymi puikiomis garso ir drėgmės izoliacinėmis savybėmis, taip pat aukštais energetinio efektyvumo parametrais. Dėl specifinės gamybos technologijos keramzitas yra atsparus atmosferos poveikiui (karštis, šaltis), labai gerai užpildo ertmes, yra lengva ir nesukrentanti medžiaga.

Uždaros keramzito „porų“ struktūros turi labai mažą kapiliariškumą, o tai itin gerai veikia kaip hidroizoliacinė medžiaga, apsauganti nuo drėgmės kaupimosi.

  • Keramzitas gali būti naudojmas grindų ar stogo įrengimui
  • Keramzitas puikiai užpildo visas tuštumas ir nesukrenta
  • Pasižymi gera termoizoliacija
  • Atsparus karščiui ir šalčiui
  • Ekologiškas ir tvirtas
Augalininkystėje ir žemės ūkyje keramzitas naudojamas kaip drenažinė, grunto purenimo medžiaga, užtikrinanti geresnį augalų įsišaknijimą.
Keramzitas dedamas į vazonus ar lovelius kaip drenažinis augalų grunto priedas. Skatina augalų augimą, gerina drėgmės ir oro apytaką, palaiko drėgmę, neleidžia dirvožemio paviršiuje atsirasti pelėsiams.

Kaina nurodyta už 30 litrų pakuotę.
SK0107